Kasko

Maksimum Kasko Sigorta poliçeniz aracınızı kapsamlı bir biçimde güvence altına alıyor. AXA Sigorta üzerinden online teklif alarak kasko poliçinizi yaptırabilir veya bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Teklif Al

Trafik Sigortası

Zorunlu trafik sigortası, herhangi bir kazada diğer araç veya üçüncü şahıslara karşı verebileceğiniz hasarları güvence altına alır. SBM üzerinden teklif alarak poliçe hazırlanması için bize ulaşabilir veya en uygun teklifler için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Tekli Al

Sağlığım Tamam Sigortası

Özel hastanelerde SGK’nızı kullandığınızda ödemeniz gereken fark ücretlerini karşılayan bir poliçe ile Sağlığınızı güvence altına almak ister misiniz? Üstelik hiçbir prosedür olmadan, çok uygun fiyat ve taksit seçenekleriyle!
Teklif Al

Seyahat Sağlık Sigortası

Hayatımızın her alanında olduğu gibi, yurtdışı seyahatlerimizde de beklenmedik durumlarla karşı karşıya kalabiliriz. Yabancı bir ülkede isek, kendimizi daha da güvende hissetmek isteriz. AXA SİGORTA, yurt dışı seyahatlerinizde ihtiyaç duyduğunuz güvenceyi Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası* ile sizlere sunuyor.
Teklif Al

Sağlığım Misafir Sigortası

Vize ve İkamet Taleplerinde Yaptırılacak Sağlık Sigortalarına İlişkin Genelge’de belirlenen asgari şartları gereğince ikamet izni talebinde bulunan kişiler için oluşturulmuş poliçedir.
Teklif Al